17 stycznia 2023 roku - Forum Wymiany Doświadczeń w Olsztynie

We wtorek 17 stycznia 2023 roku,w Kuźni Społecznej w Olsztynie odbyło się Forum Wymiany Doświadczeń pn.: Fundusze Europejskie w ramach perspektywy 2021-2027 - szansą na realizację wybranych projektów strategicznych partnerstw CWD
Na Forum poruszone zostały istotne tematy, m.in. kompleksowo omówiono najważniejsze założenia nowej perspektywy finansowej obejmującej Fundusze Europejskie na lata 2021-2027. - Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur, dzięki czemu będziemy mogli lepiej zaplanować działania i czynności w kierunku przygotowania się do pozyskiwania środków.
Nieocenionym walorem szkolenia z pewnością była możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych samorządów i instytucji planujących realizację projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej 2021-2027 oraz wymiana spostrzeżeń w zakresie projektów już zrealizowanych we wcześniejszych latach.
W ciekawy wykład wprowadziła nas Pani Lidia Wójtowicz – Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej w Olsztynie – bardzo dziękujemy za ważny przekaz i miło spędzony czas!

Pobierz: Prezentacja Urzędu Marszałkowskiego nt. FEWIM

Pobierz: Prezentacja Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej