Konsultacje zaktualizowanej strategii Pogranicza

Szanowni Państwo,

Pomiędzy 3 a 12 stycznia zakładamy przeprowadzenie konsultacji zaktualizowanego dokumentu strategii terytorialnej Stowarzyszenia Warmińsko-Mazurskich Samorządów Pogranicza.

Strategia ta (przyjęta w roku 2021) została zaktualizowana w związku z koniecznością jej dostosowania do nowych uwarunkowań geopolitycznych, a także połączenia się partnerstw samorządów Powiatu Węgorzewskiego z Partnerstwem Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza oraz dołączeniem do stowarzyszenia kolejnych gmin Pogranicza: Banie Mazurskie i Gołdap. Aktualizacja uwzględnia też możliwości finansowe i projekty strategiczne, które pozyskało Stowarzyszenie w 2023 roku.   

Zapraszamy do lektury i przekazania nam uwag do dokumentu, który zamieściliśmy pod linkiem na stronie Stowarzyszenia. Uwagi zbierane będą do dnia 14 stycznia 2024 r.

Prosimy o przesyłanie uwag drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ich zgłaszanie osobiście podczas otwartych spotkań konsultacyjnych, zaplanowanych w styczniu br. na obszarze Pogranicza:

- 8 stycznia (poniedziałek, godzina 12.00) w świetlicy wiejskiej w Lipowinie (Lipowina 31A),

- 9 stycznia (wtorek, godzina 12.00) w Urzędzie Gminy Górowo Iławeckie (ul. Tadeusza Kościuszki 11),

- 10 stycznia (środa, godzina 12.00) w Urzędzie Gminy Barciany (ul. Szkolna 3),

- 11 stycznia (czwartek, godzina 12.00) w Urzędzie Miasta i Gminy Węgorzewo (ul. Zamkowa 3),

- 12 stycznia (piątek, godzina 12.00) w Urzędzie Miasta i Gminy Gołdap (Plac Zwycięstwa 14).

Zapraszamy do przesłania uwag, a także do udziału w spotkaniach i wspólnej dyskusji nad planami Pogranicza,

Zarząd Stowarzyszenia

Pobierz: Strategia projektu